Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvInformācijaJaunumiJaunumi no Harmony Progress

Jaunumi no Harmony Progress

19.10.2020

Jaunumi no <b>Harmony Progress</b>


Mājas kopšana

PURE CONTROLL (#70303) DETERGENTS 10% 200 ml

Attīrīšanas līdzeklis ar 10% glikolskābi. Paredzēts ādai, kas pakļauta hrono- un fotonovecošanai. Maigs eksfoliejošs līdzeklis, kas izlīdzina ādas struktūru, tējas koka eļļas un glikolskābes kombinācija nodrošina izcilus rezultātus ārstējot taukainu, netīru, komedogēnu ādu. Bez krāsvielām un alergēniem.

Vairāk informācijas...

Profesionāla kopšana

CREMA VISO RASSODANTE (#70109)
NOSTIPRONOŠAIS KRĒMS AR HIALURONSKĀBI
150 ml

Mitrinošā, elastīga, anti-age krēmveidīga emulsija redzami uzlabo ādas ārējo izskatu, paredzētā visiem ādas tipiem.

Uzlabo ādas tekstūru, nodrošina dziļu mitrināšanu, izlīdzina grumbas un citus defektus saistītus ar hrono novecošanos vai ilgstošu atrašanos saulē.

Vairāk informācijas...

MASCHERA VISO DECONGESTIONANTE (#70105)
MASKA IEKAISUMA UN TŪSKAS NOVĒRŠANAI
200 ml

Maska visiem ādas tipiem, it sevišķi jutīgai ādai ar tieksmi uz kuperozi. Maska noņem apsārtumu, tūsku, garantē dziļu mitrināšanu un antioksidantu iedarbību, veicina dziļu nomierinošu, atjaunojošu un pret iekaisuma iedarbību. Ideāli piestāv priekš nomierināšanas un ādas bilances atjaunošanai, var pielietot sejai, kaklam, dekoltē zonai un visām jutīgām zonām pēc estētiskās medicīnas procedūrām.

Vairāk informācijas...

CREMA VISO LIFTANTE (#70110)
LIFTINGA KRĒMS AR KOLAGĒNU 150 ml

Krēms-emulsija ādas liftingam, mitrināšanai un tonizēšanai, bagāta ar augu kolagēnu un oligopeptīdu-4. Paredzēts, cīņai ar vecumu saistītām izmaiņam visiem ādas tipiem. Oligopeptīds-4, kas nonāk dermā, veicina jaunā kolagēna biosintēzi. Krēms uzlabo ādas struktūru, mitrināšanu un tvirtumu, neitralizējot grumbu parādīšanos un citas defektus, kas saistītas ar hrono novecošanās.

Vairāk informācijas...

CREMA MASSAGGIO (#70123)
MASĀŽAS KRĒMS 500 ml

Krēmveidīgā sojas eļļas emulsija ar augstu mitrinošu un elastīgu īpašību. Palīdz uzturēt ādas mitrināšanu un neitralizēt lokalizētu un plaši izplatītu tūsku.

Vairāk informācijas...

GEL BASE CONDUTTIVO (#70236) BĀZES CAUR VADOŠAIS GĒLS 1000 ml

Caur vadošs, viegli slīdošs , ūdenī šķīstošs un hipoalerģisks gēls procedūrām, izmantojot profesionālas skaistumkopšanas aparātus, ieskaitot procedūras priekš novājēšanas, tonizēšanai, pret novecošanos un mitrināšanu. Gēls palīdz piegādāt aktīvos komponentus un ļauj viegli izpildīt aparātu  metodikas.

Vairāk informācijas...

Mājas kopšana

CREMA VISO RASSODANTE (#70203)
NOSTIPRONOŠAIS KRĒMS AR HIALURONSKĀBI
50 ml

Mitrinošā, elastīga, anti-age krēmveidīga emulsija redzami uzlabo ādas ārējo izskatu, paredzētā visiem ādas tipiem. Uzlabo ādas tekstūru, nodrošina dziļu mitrināšanu, izlīdzina grumbas un citus defektus saistītus ar hrono novecošanos vai ilgstošu atrašanos saulē.

Vairāk informācijas...

CREMA SNELLENTE LEVIGANTE (#70314)
PRETCELULĪTA KRĒMS AR
GLIKOLSKĀBI 20%
150 ml

Krēmveidīgā emulsija, ar izlīdzinošo, mīkstinošo un drenējošo efektu, veicina tauku šūnu sadalīšanos un uzlabo limfātiskās sistēmas darbību. Nodrošina ādas gludumu, tvirtumu un elastību.

Vairāk informācijas...

CREMA MANI (#70230) ROKU KRĒMS 100 ml

Krēmveidīgā emulsija, ar ļoti mitrinošām, mīkstinošām un atjaunojošām īpašībām. Piemērots jutīgai un bojātai ādai, stresa un dažādu citu agresīvu vides faktoru ietekmē. Krēms palīdz uzlabot virspusēju un dziļu epidermas mitrināšanu, atjaunojot ādu un nodrošinot spēcīgu aizsargājošu efektu.

Vairāk informācijas...

Visi Jaunumi