Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvInformācijaJaunumiJaunumi no LINERASE

Jaunumi no LINERASE

03.07.2021

Jaunumi no <b>LINERASE</b>


Profesionāla kopšana

LINERASE Hydro 5ml - modelējošais šķīdums priekš dermālā matriksa uz hialuronskābes pamata. Tam piemīt biostimulējoša iedarbība, aktivizējas ādas bioloģiskās funkcijas un fizioloģija, kā rezultātā rodas redzami estētiski uzlabojumi. To lieto ādas bojājumu profilaksei un ārstēšanai.

Sastāvs:

  • Hialuronskābe 1% īsu ķēžu formā - monomēri (20-38). Īsas hialuronskābes ķēdes stimulē fibroblastus, veicina savu jauno dermas komponentu veidošanos: glikozaminoglikānus, retikulāru III tipa kolagēnu, elastīnu.
  • Aminoskābes L-formā: L-izoleitīns, L-leicīns, L-valīns, L-prolīns, L-lizīna hidrohlorīds, glicīns, L- serīns, L–alanīns, L-cisteīns.
    Šo aminoskābju ievadīšana dermā stingri noteiktā koncentrācijā veicina ātrāku kolagēna ražošanu.
  • Fosfāta buferis (pH 7,4). Dermai, savai funkcionēšanai jābūt nedaudz sārmainā vidē ar fizioloģisko pH 7,4 normā.

Unikālā preparāta formula un tās difūzums ļauj izmantot minimāli invazīvu injekcijas ievadīšanas tehniku. Tas ļauj sasniegt maksimāli efektīvo mitrināšanu un stimulēšanu ar minimālu ādas traumatismu.

Linerase Hydro + kolagēns Linerase 100 mg = kompleksa terapija
Linerase Hydro un kolagēns Linerase var būt apvienoti vienā preparātā, kas ir potenciāli jauna iespēja, ar vecumu saistītas ādas atrofijas ārstēšanai. Tas ievērojami un ilgtspējīgi uzlabo ādas elastību un tvirtumu, kā arī uzlabo injicējamā kolagēna ārstēšanas efektivitāti.
Pielietojums:
• kolagēna Linerase pulveri atšķaida ar 5 ml Linerase Hydro + 0,5 ml lidokaina.
Ievadīšana:
• 0,1 ml šī šķīduma intradermāli tīkla veidā ar aptuveni 2 cm intervālu.
• ādata 31G 4 mm.
Pielietošanas zonas: seja, kakls, dekoltē, rokas un pārejas ķermeņa daļas.
Rekomendēts kurss: 4 procedūras ar 15 dienu intervalu.
LINERASE Hydro + kolagēns LINERASE 100 mg = kompleksa terapija

LINERASE Hydro un kolagēns LINERASE var būt apvienoti vienā preparātā, kas ir potenciāli jauna iespēja, ar vecumu saistītas ādas atrofijas ārstēšanai. Tas ievērojami un ilgtspējīgi uzlabo ādas elastību un tvirtumu, kā arī uzlabo injicējamā kolagēna ārstēšanas efektivitāti.

Pielietojums:
  • kolagēna LINERASE pulveri atšķaida ar 5 ml LINERASE Hydro + 0,5 ml lidokaina.
Pielietošanas zonas: seja, kakls, dekoltē, rokas un pārejas ķermeņa daļas.

Rekomendēts kurss: 4 procedūras ar 15 dienu intervalu.

Vairāk informācijas...


Mājas kopšana

Mājas ādas kopšanas līdzekli speciāli izstrādāti ambulatoras programmas ietvaros Linerase Skin Regeneration System pret novecošanas terapijai.

Preparātos pielietoti aktīvie komponenti lielā koncentrācijā, izmantojot progresīvas tehnoloģijas.  Viņu unikālā formula nodrošina retinola un kolagēna reģenerējošo darbību un glutationa antioksidatīvas iedarbības kombināciju, savukārt hialuronskābe palielina ādas elastību un mitrināšanu, padarot ādu mirdzošu un jauneklīgu.

Kopumā viņi cīnās ar novecošanās parādībām, aizsargā adu pret apkārtējās vides kaitīgām ietekmēm, novērš ādas oksidatīvo stresu un veicināt ātrāku šūnu atjaunošanos.


Serum   30 ml
Collagen – Retinol

Aktīvs atjaunojošais serums ar vieglu, zīdaini gludu tekstūru, kurš, pateicoties aktīvo sastāvdaļu iedarbībai, palīdz mazināt grumbas un padara ādu elastīgāku un mitrinātu. Retinola klātbūtne uzlabo kolagēna un elastīna atjaunošanos. Var izmantot zonā ap acīm lai iegūtu izlīdzinošu un mirdzošu efektu.

Vairāk informācijas...

Antiox Cream 50 ml
Collagen Retinol

Anti oksidējošais, mitrinošais krēms. Pateicoties augstajai aktīvo sastāvdaļu koncentrācijai krēms palīdz cīnīties ar brīvo radikāļu negatīvo ietekmi un veicina jauna kolagēna sintēzi.

Krēms ikdienas lietošana novērš novecošanās pazīmes, padarot ādu maigu un mirdzošu.

Vairāk informācijas...

Regenerating Cream 50 ml
CollagenPolypeptides

Barojošais un atjaunojošais krēms. Pateicoties aktīvo vielu augstas kvalitātes sastāvam, tas iedarbojas uz galvenajiem novecošanās cēloņiem, palīdzot redzami samazināt grumbas, atjaunojot sejas, kakla un dekoltē zonas ādas blīvumu, elastību un tvirtumu, nodrošinot dabisku mirdzošu izskatu.

Regulāri lietojot, tas veicina audu reģenerāciju un atjaunošanās.

Vairāk informācijas...

Visi Jaunumi