Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvProduktiProfesionāļiem
PRODUKTIPROFESIONĀĻIEM
Apskatīt Produktus

Pirmais injicējamais preparāts, kas paredzēts ginoīda tipa lipodistrofijas (celulīta) novēršanai un ārstēšanai. Preparātu izstrādājis AQUALYX autors, profesors Pasquale Motoleze (Itālija). Preparāts ir jaunāko pētījumu rezultāts estrogēna atkarīgas lipodistrofijas (celulīts) patofizioloģijas jomā.

Rādīt vairāk
Apskatīt Produktus

INTRALIPOTERAPIJA – metodika, kas vērsta uz adipocīta membrānas bojājumu ar tālāku tās sagraušanu. AQUALYX – pirmais injekciju preparāts, kas spējīgs izvēles veidā pakāpeniski mazināt taukaudu lokālo nogulsnējumu apjomu, tai pašā laikā nebojā dermas augšējos slāņus un muskuļaudus. Paredzēts tikai lipolīzei, nav piemērots celulīta un kopējas aptaukošanās ārstēšanai, nedod vispārēju svara samazināšanos, nav mezoterapija.

Rādīt vairāk
Apskatīt Produktus

Ideāli piemērots vairuma ādas veidojumu kriodestrukcijai kosmetologa, dermatologa, medicīniskā pedikīra meistara praksēs. Šis unikālais instruments, tā radītāju lepnums, izdarījis īstu apvērsumu kriodermabrāzijas jomā.

Rādīt vairāk

Jūs domājat par pakalpojumu spektra PAPLAŠINĀŠANU? Par IENĀKUMU palielināšanu un JAUNU klientu plūsmu?

Ar šo unikālo instrumentu Jūsu klīnikā ienāks jēdziens „augsta krioķirurģijas kvalitāte”. Atšķirībā no kriodestrukcijas ar šķidro slāpekli, KryoAlfa palīdzēs sasniegt ārkārtīgi lielu precizitāti, līdz pat milimetram. Maināmos slāpekļa oksīda kārtridžus var uzglabāt vairākus gadus līdz to pilnīgai izlietošanai.

Jums nevajadzēs uztraukties par to, vai slāpeklis neiztvaikos no Djuāra trauka līdz brīdim, kad tas būs nepieciešams pacienta ārstēšanai. Jūs varēsiet palīdzēt pacientiem, kuriem līdz šim bijāt spiesti atteikt procedūras sarežģītības, neefektivitātes, iespējamo blakņu vai sekojošas papildus terapijas dēļ.

KryoAlfa un tikai!!! NAV ANALOGU EFEKTIVITĀTES ZIŅĀ!

 • Dermatoloģijā – īpaši pie vīrusu izraisītām ādas slimībām.
 • Ginekoloģijā – pie dzemdes kakliņa un ārējo dzimumorgānu patoloģiskiem procesiem.
 • Stomatoloģijā – parodonta un mutes gļotādas saslimšanu ārstēšanai.
 • Veterinārijā.

Paslēpt info
Apskatīt Produktus

HARMONY PROGRESS (Itālija) - pārstāv vairāk nekā 30 gadu pieredzes rezultātu estētikas jomā. Tās ir inovatīvu profesionālo pīlingu sistēmu un kosmētisko līdzekļu mājas kopšanai līnija.

Rādīt vairāk
Apskatīt Produktus

HYAL-SYSTEM™ ļauj atjaunot ideālu ādas fizisko stāvokli, veidot no jauna un ilgstoši uzturēt tādu stāvokli, kad iespējama optimāla šūnu funkcionēšana.

Rādīt vairāk
Apskatīt Produktus

Ādas atjaunošanas plazmas aparāts Jett Plasma Lift Medical - tā ir unikālā portatīva ierīce, kura nodrošina bioloģiskus efektus ar kvazi-neitrālās zemās temperatūras plazmas palīdzību.

Rādīt vairāk

Izmantojot dažādas plazmas plūsmas iedarbības jaudas un uzgaļus var sasniegt dažādus kosmētiskus efektus: no virspusējiem kosmētiskiem līdz dziļiem terapeitiskiem – ādas pīlings, ādas atjaunošana, nostiprināšana, kā arī elastības un imunitātes paaugstināšana. Efektu no vienas apstrādes ar plazmas staru var salīdzināt ar lāzera slīpējumu vai  fototermolīzi, tomēr tam ir daudz saudzīgākā iedarbība.

Paslēpt info
Apskatīt Produktus

Inovatīvs produkts ar patentētu formulu, kas ir radījis revolūciju pretnovecošanās medicīnā, stimulē dabiskas starpšūnu kolagēna matriksa veidošanu.

Rādīt vairāk
Apskatīt Produktus

Dematoloģiskā kosmētika KOKO dermaviduals® izstrādātā saskaņā ar dermatokosmetoloģijas virziena – šūnu terapijas – koncepciju, kam pamatuzdevums ir reģeneratīvu procesu aktivācija un ādas aizsardzības sistēmu atjaunošana. Šūnu terapija – ādas slimību ārstēšanas koncepcija, saskaņā ar kuru daudzie patoloģiskie procesi ādā var būt likvidēti ādas raga slāņa struktūras normalizācijas cēļā.

Rādīt vairāk

Profesionālā dermatoloģiskā līnija ar individuālām krēmu receptūrām

Dematoloģiskā kosmētika KOKO dermaviduals® izstrādātā saskaņā ar dermatokosmetoloģijas virziena – šūnu terapijas – koncepciju, kam pamatuzdevums ir reģeneratīvu procesu aktivācija un ādas aizsardzības sistēmu atjaunošana. Šūnu terapija – ādas slimību ārstēšanas koncepcija, saskaņā ar kuru daudzie patoloģiskie procesi ādā var būt likvidēti ādas raga slāņa struktūras normalizācijas cēļā.

Dermatoloģiskā kosmētika

KOKO dermaviduals® attiecas uz dermatoloģisku kosmētisku līdzekļu grupu. Tas nozīmē, ka viņa ir izstrādātā priekš cilvēkiem, kuri cieš no dažādām ādas pataloģijām, tā kā šī kosmētika nebojā ādu.

KOKO galvenais „Know how” – derma-membrānas struktūras (DMS®), pēc sastāva un īpašībām identiskie epidermāliem lipīdiem. Šīs emulsijas organiski iebūvējas ādas lipīdu barjera slānī, ārstējot bojājumus un atjaunojot tas integritāti, jo fosfolipīdi, no kuriem sastāv DMS, ir ķīmisks pamats visu dzīvo organismu šūnu sieniņām (Patents № DE 40 21 082 no 03.07.1990.). Tieši šis aspekts paskaidro tik augstu saderību ar ādu. Tas nozīmē, ka āda var absorbēt tos izmantojot sava aizsargslāņa attīstībai.

DMS

Papildus vispārējām, universālām programmām un anti-age terapijai, dermaviduals® piedāvā mērķtiecīgu aprūpi sausai, jutīgai ādai, rehabilitāciju pēc plastiskām operācijām, pīlinģiem, fotoatjaunošanai, kā arī rekomendē pielietot sekojošos gadījumos:

 • Neirodermīts (neurodermitis)
 • Ihtioze (ichthyosis)
 • Psoriāze (psoriasis)
 • Akne (sausai vai taukainai ādai)
 • Dermatīti
 • Heilīts  (Cheilitis)
 • Perianālie pretestības traucējumi
 • Kairinoša kontakta dermatoze

Dermaviduals® preparāti nesatur:

 • virsmas aktīvās vielas, kas var bojāt ādas barjera slāni;
 • konservantus (daudzie no kuriem izsauc ādas alerģiskās reakcijas);
 • minerāleļļas (kas aizkavē lipīdu barjera slāņa atjaunošanu);
 • smaržas un krāsvielas (izsauc alerģisku reakciju);
 • amīnus un silikonu.

DMS sastāvdaļu komplekss pilnīgi atkārto ādas lipīdu raga slāņa struktūru:

Ādas lipīdi
DMS – komplekss
Trīsglicerīdi Trīsglicerīdi (no palmeļļas)
Skvalēns Skvalēns (no olīveļļas)
Ceramīdi
Ceramīdi (no biofermentiem)
Fosfolipīdi                  
Fosfolipīdi (no sojas lecitīna)           
Holesterols 
Holesterols  (no Šī eļļas)


DMS-komplekss – ir pilnīgi jauns kosmētiskās produkcijas veids. Viņš ir brīvs no visu veidu emulgātoriem, stabilizatoriem un citām ķīmiskām vielām. Kā minējām augstāk, viņš sastāv tikai no naturāliem ādas lipīdiem.

Panākumu noslēpums pēc DMS-kompleksa lietošanas:

 • lamināro lipīdu struktūras dēļ un pateicoties identiskai uzbūvei, āda viņu brīnišķīgi uztver;
 • brīvs no ķīmiskiem maisījumiem (emulgātorien un konservantiem);
 • atjauno dabīgas ādas barjera funkcijas;
 • samazina ādas valīgumu;
 • mitrina, veicinot ādas mitruma regulāciju;
 • kontrolē ādas funkcijas (elpošanu, izdalījumus, vielmaiņu);
 • satur dabīgus ingredientus, kuri bāzējas uz membrānu lipīdiem.

Līnijas unikālā priekšrocība – dermaviduals® individuālu receptūru sistēma, ar kuras palīdzību kosmetologs var veikt vairāk nekā 32 000 preparātu variantus, atbilstošus ādas specifikai. Papildus vispārējām, universālām programmām un anti-age terapijai, dermaviduals® piedāvā mērķtiecīgu aprūpi sausai, jutīgai ādai, rehabilitāciju pēc plastiskām operācijām, pīlinģiem, fotoatjaunošanas; preventīvas ādas slimību terapijas kompleksu.

Individuālā lamināro emulsiju atlases sistēma dod unikālo iespēju kombinēt aktīvās vielas, izstrādājot personālās receptūras, atbilstošas katra klienta individuāliem ādas raksturojumiem. Katrai КОКО receptūrai ir daudzpakāpju iedarbības shēma, kura ievēro ķīmiskus un fiziskus iedarbības faktorus uz ādas.

Dermaviduals® preparātiem piemīt:

 • visu ādas tipu lieliskā pārnesamība;
 • ādas ilgstošas aizsardzības garantija;
 • ādas elastīguma un gluduma palielināšana;
 • 72 stundu iedarbība.


Paslēpt info
Apskatīt Produktus

Jaunas paaudzes ādas kopšanas līdzekļi ar unikālo sastāv un stipru anti-age efektu.

Rādīt vairāk

LaDi saudzīgas kopšanas sistēma ļauj sasniegt ādas iekšējo reorganizāciju, kas aizkavē novecošanās mehānismu darbību.

Paslēpt info
Apskatīt Produktus

Linerase - III klases medicīniska ierīce, kolagēns I tipa ādas bioloģiskai atjaunošanai.

Rādīt vairāk

Linerase ir sterils pulveris, kas sastāv no I tipa kolagēna mikrodaļiņām un iegūts ar inovatīvu tehnoloģiju, ko radījusi un patentējusi Euroresearch (Itālija). Preparātu ir oficiāli atzinusi un apstiprinājusi FDA, tam ir CE medical device Ⅲ class sertifikāts.

Euroresearch vairāk nekā 30 gadu specializējas medicīnisku ierīču un ārstniecisku preparātu, kuru sastāvā ir I tipa kolagēns, kas iegūts no zirga cīpslām, pētniecībā, izstrādē un ražošanā. Preparāts Linerase tika radīts, pamatojoties uz medicīnisko preparātu CONDRES, kuru kopš 1990. gada veiksmīgi izmanto ķirurģijā trofisko čūlu un pēcoperācijas rētu ārstēšanai un kurā ir visaugstākais tīra kolagēna procents.

Paslēpt info
Apskatīt Produktus

Medskin Solutions Dr. Suwelack (Vācija)- pasaules līderis kolagēna ražošana, unikālu medicīnisku kolagēna biomatriksu ražotais kurš veiksmīgi tiek izmantots gan estētiskā medicīnā gan smagu apdegumu ārstēšanā. Biomatriks - tas ir naitivā kolagēna audu savienojums, kas atkārto cilvēka ādas struktūru.

Rādīt vairāk
Apskatīt Produktus

Procedūras kosmētiskajos salonos pie kosmetologa ir tikai dažas ādas kopšanas epizodes. Pareiza ādas kopšana paredz arī ikdienas rūpes par savu ādu, pielietojot speciāli izstrādātus līdzekļus, kuri paildzinās dermas injekciju radīto efektu.

Rādīt vairāk
Apskatīt Produktus

Sweet Skin – mājas un profesionālas kopšanas preparāti uz glikolskābes, hialuronskābes, askorbinskābes, fitinskābes, retinojskābes pamata, kompleksā ar aktīviem antioksidantiem un vitamīniem.

Rādīt vairāk