Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
Roksana.lvApmācībaMācību programmas
APMĀCĪBAMĀCĪBU PROGRAMMAS

LĀPPOS apstiprinātas apmācību programmas ar tālākizglītības punktu piešķiršanu profesionālai sertifikācijai.

Vienas dienas programmas.

1. Ādas šūnu atjaunojoša terapija ar bioloģiski aktīvo vielu transdermālo piegādi.

KoKo Dermaviduals (Vācija) – profesionālā dermatoloģiskā līnija uz lamelāro emulsiju bāzes un iespēju izstrādāt individuālas receptūras. Plašākas iespējas dermatoloģisku un estētisku ādas problēmu korekcijai.
Galvenās epidermālās ādas barjeras funkcijas un faktori, kuri ietekmē tās bojājumu.

(BEZMAKSAS) 4 TIP punkti

2. Ādas atjaunošana ar Jett Plasma Lift Medical aparāta palīdzību.

Jett Plasma Lift Medical unikāla portatīva ierīce, kas bioloģiski ietekmē ar kvazi-neitrālu zemas temperatūras plazmas palīdzību.

3. Virspusējie terapeitiskie ķīmiskie pīlingi (Itālija).

Sweet Skin Sistem profesionālie glikolskābes pīlingi ar hitozānu (АНА 25–70%).
Sculptura Peel terapeitiskie 2-fāžu pīlingi ar α un β skābēm pamatā (glikolskābi, pienskābi, salicilskābi un mandeļu skābi) kopā ar aktīvo komponentu kompleksiem. Piecas mērķtiecīgas formulas estētisku pamatproblēmu  un ādas defektu risināšanai ar dažādu etioloģiju: jūtīgai, normālai, ādai ar akne, hiperpigmentētai ādai un cīņai ar fotonovecošanu.

Teorija un prakse. 5 TIP punkti.

4. Biorevitalizācija injicējamā metodika, kas izpaužas kā audu “bioatdzīvināšana” ar medicīnas preparātiem IAL-System (1,8%HS) ar nemodificēto hialuronskābi pamatā, un hialuronskābes ētera preparāts IAL-System ACP (2% HS) (Itālija). “Biorevitalizācijas zelta standarts”. NEW! Multifrakcijas Bio-indukcija ar preparātu Bioregen (1.6% HS)

Teorija un prakse. 8 TIP punkti.

5. Hialuronplastika – sejas kontūru re-modelēšanas terapija ar vienfāžu filleriem uz stabilizētās hialuronskābes bāzes.

Medicīniskie preparāti: Regenyal Idea (HS 25%) homogēns filleris ar plašu korekciju spektru un Regenyal Idea Lips (HS 25%) – plastikas filleris precīza lūpu kontūra dabīgai korekcijai un lūpu apjoma palielināšanai (Itālija).

Teorija un prakse. 6 TIP punkti.

6. Biorevolumetrija inovatīvā injicējamā metodika apjomu korekcijai ar vienlaicīgu atjaunošanu un audu restrukturizāciju. Kombinēti medicīniskie preparāti ar ilgstošu iedarbību uz stabilizētās un nestabilizētās hialuronskābes bāzes (Itālija). Bio-expander (HS 25%) – hipovolumetrisku destrukciju korekcija. IAL-System DUO (HS 25%) – lokālās hipovolumetrijas korekcija. Regenyal Super IDEA (HS 25%) –anatomiski supraspinozo sejas audu dziļo apjomu atjaunošana.

Teorija un prakse. 8 TIP punkti.

7. Ķīmiskā biorevitalizācija - bioreģenerācija un ādas epidermāla restrukturizācija.

1. Līnijas AEBIOPEEL prezentācija - dziļās dermas stimulācijas pīlingi ar vismazāko eksfoliāciju, vai vispār bez tās, ar augstās pakāpes terapeitisku iedarbību (pH 1,5) - medicīniskā ierīce I klases.

  1. ESABIOPEEL biorevitalizējošais pīlings ar botulatoksīna efektu (TCA, kojskābe, mandeļskābe, Esa-peptīds 8). Vairāk informācijas...
  2. TMC 3+ vidusslāņa stimulējošais, anti oksidējošais pīlings (TCA, DMAE, laktobionskābe, lipojskābe, kojskābe, mandeļskābe, resveratols, C vitamīns, organiskais silīcijs). Vairāk informācijas...
  3. OENANTHE – izteiksmīgs liftinga efekts un ādas biorestrukturizācija (pirovīnogskābe, azelainskābe, mandeļskābe, Oenante ekstrakts (Ūdens padille)). Vairāk informācijas...
  4. SKINREVIVE – ķermeņa pīlings striju un rētu ārstēšanai ar dziļu dermas stimulāciju un kolagēna audu reorganizāciju (Oligopeptīds-4, TCA, salicilskābe, ābolskābe un pienskābe). Vairāk informācijas...
  5. B.PHASIC - vidusslāņa pīlings melasmas un hiperpigmentācijas ārstēšanai, sastāv no diviem komponentiem: hidro-serums B.SERUM (glikolskābe, salicilscābe un pienskābe) un krēmveidīga emulsija B.CREAM (azelainskābe, bitilrezorcinols, azamīds, α-bisabolols, arbutins, C vitamīns). Vairāk informācijas...

2. Mājas lietošanas līnijas AESKINECARE prezentācija, ārsta rekomendācijas.

3. Praktiskā daļa:

6 TIP punkti.

8. Intralipoterapija – (injicējamā lipolīze) unikāla lokālu tauku nogulsnējumu neķirurģiskās korekcijas metode (dubultzods, “bifeļa” kupris, pseidoginekomastija, tauku krokas, rokas, vēders, gurni, subkutānas lipomas ar medicīnisko preparātu Aqualyx (Itālija). Mērķtiecīga adipocīta iznīcināšana. Nesatur fosfatidilholīnu. NAV mezoterapija. ALIDYA - preparāts hinoīdas, vecuma, estrogēnatkarīgas lipodistrofijas ārstēšanai.

Teorija un prakse. 8 TIP punkti

9. Ādas jaunveidojumu kriodestrukcija ar krioķirurģisku instrumentu CRYOALFA (Šveice).

Efektīva neķirurģiska metode kosmetologu un dermatologu praksē ātrai papilomu, kondilomu, kārpu, seborejas keratozes, pigmentplankumu, hipertrofisku rētu korekcijai, senilas keratozes likvidēšanai. Ideāli precīza un droša iedarbība uz problemātisko zonu, netraumējot apkārtējos veselos audus.

10. Diegu atjaunošanās tehnoloģija RESORBLIFT (Francija)

Liftings un armēšana ar unikāliem diegiem no 100% polipienskābes.

Praktiskā daļa:

Dalības noteikumi: 1 diegu komplekta iegāde


Dalībai visos semināros, iepriekšējais pieraksts ir obligāts.