Mēs darbojamies tādā sfērā,
kur zinātne un daba apvienojas
lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.
Darām to profesionāli un ar mīlestību.
+371 672 97670
+371 295 30369
KOMPĀNIJAPAR MUMS

Mēs darbojamies tādā sfērā, kur zinātne un daba apvienojas lai sasniegtu izcilību par labu cilvēkam.

Augstās kvalitātes filozofiju un individuālo pieeju, mūsdienīgas tehnoloģijas un dabas harmoniju mēs apvienojām šī mērķa sasniegšanai. Kā arī dabiskumu, saudzīgu attieksmi, fizioloģijas sapratni un labāka piegājiena izvēli – tas ir tas ko katrs no mums gaida no sava ārējā izskata.

Mēs izvēlāmies labākas profesionālās metodes, kuras atbilst mūsu izvēles kritērijam: inovatīvās idejas, augstākā ražotnes kvalitāte, drošība un garantēts rezultāts. Mūsu mērķis – palīdzēt katram profesionālam orientēties priekšlikumu daudzveidībā estētiskas medicīnas sfērā un izdarīt pareizo izvēli. Mūsu uzdevums kļūt par saikni starp profesionālu un klientu.

Mēs mīlam savu darbu un darām to ar lielāko prieku un ar sirsnīgāku uzmanību katram klientam. «Profesionāli un ar mīlestību!» – ir mūsu devīze.

Kompānija ROKSANA dibināta 1993. gadā un piedāvā Latvijas tirgū profesionālas kosmētikas līnijas.

No 1999. gada novembra mēneša ROKSANA pārstāv Sweet Skin System profesionālu kosmētiku un mājas kopšanas līdzekļus no ražotāja – REGENYAL Laboratories (Itālija).

No 2003. gada kompānija pārreģistrēta par SIA ROKSANA BALTIC.

No 2003. gada novembra mēneša mēs esam profesionālās dermatoloģiskās līnijas KOKO Dermaviduals KOKO GmbH & Co.KG (Vācija) oficiālie pārstāvi Latvijā un Igaunijā.

No tā paša gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs injekciju preparātus (līnijas Regenyal Idea un IAL-SYSTEM) uz HS pamata biorevitalizācijai, hialuronoplastikai un biorevolumetrijai no PHITOGEN HOLDING S.p.a. (Itālija).

No 2010. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs kolagēna biomatriksus no Medskin Solutions (Vācija).

No 2011. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs kriodestruktorus no Cryoalfa (Vācija).

No tā paša gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs peptīdu kosmētiku no Solutions Cosmeceuticals by Vincent 46 BV (Nīderlande).

No 2013. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs intralipoterapijas preparātus (injekciju lipolīze) Alidya, Aqualyx no ražotāja – Marllor Biomedical Srl (Itālija).

No 2015. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs ādas atjaunināšanai plazmas aparātu Jett Plasma Medical (Čehija).

No 2017. gada kompānija pārstāv ES valstīs matu augšanas aktivatoru DEKOPILL un DEKOHAIR, ka arī DEKOBROW (uzasu a.a.) un DEKOBEARD (bārdas un ūsu a.a.) no ražotāja – CHARISMO (ASV).

No 2018. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs vissezonu biorevitalizējošus pīlingus: TMC, Oenanthe, Esabiopeel, Skinrevive, B.phasic, BIOR5, BIOT2, pirms un pēc pīlinga profesionālu kosmētiku un Lux klases mājas kopšanas līdzekļus no ražotāja – Harmony Progress (Itālija).

No 2019. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs medicīnas preparātu III klases geteroloģiska kolagēna I tipa ādas bioloģiskai atjaunošanai - LINERASE no ražotāja CSD S.r.l. (Itālija).

No tā paša gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs pīlinga-spilventiņus uz alfa-beta hidroskābju bāzes ar intensīvu pretnovecošanas efektu bioatjaunošanai - LaDi (Latvija).

No 2020. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs injekciju preparātus uz HS pamata biorevitalizācijai, hialuronoplastikai un biorevolumetrijai Regenyal Idea no REGENYAL Laboratories. (Itālija).

No tā paša gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs injekciju preparātus uz HS pamata biorevitalizācijai un biorevolumetrijai HYAL-SYSTEM no Fidia Farmaceutici S.p.A. (Itālija).

No 2022. gada kompānija pārstāv Baltijas valstīs jaunas paaudzes injicējamo kolagēna stimulatoru, kura pamatā ir rekombinants cilvēka tipa kolagēns, ko sintezē zīdtāuriņi - KARISMA Rh Collagen® no TAUMED (Itālija).

 

 

  • Mūsu klienti – kosmetoloģi, mediķi, ārsti-dermatoloģi, kosmētiskie saloni, medicīnas klīnikas.
  • Regulāri notiek apmācību semināri speciālistiem.
  • Tirdzniecība notiek tieši ofisā vai no noliktavas.